concept-inwestycja-1900x1060

Białka SPA & Resort

Zapewniamy komfort Białka SPA & Resort

Piękno natury przez cały rok

61 wyjątkowych apartamentów o powierzchni od 28 do 59 m², zaprojektowanych zarówno pod kątem wynajmu krótkoterminowego jak i użytkowania na własne potrzeby przez najbardziej wymagających klientów.

Apartamenty na parterze posiadają duże ogródki (częściowo wykończone drewnem), natomiast na wyższych kondygnacjach zaprojektowaliśmy przestronne tarasy. Ogromna większość apartamentów oferuje wyjątkowe widoki na panoramę Tatr, stoki Kotelnicy czy wzgórze Czarna Góra.

main-img-sygnet-2-705x860
61
apartamentów o powierzchni
od 28 do 59 m²

Inwestycja oferuje 27 miejsc parkingowych zlokalizowanych w komfortowym garażu podziemnym oraz 34 stanowiska naziemne zapewniające możliwość parkowania dla właścicieli oraz gości.

Dużą wagę przywiązaliśmy do stworzenia wysokiej jakości części wspólnych, w tym reprezentacyjnej recepcji, lobby baru, SPA… a wszystko to w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Wzorce zaczerpnęliśmy z podhalańskiej architektury, a projekt nawiązuje do tradycji, tak bardzo unikalnej w skali całej Europy.

Dla wygody gości zaprojektowaliśmy część rekreacyjną – zewnętrzny basen podgrzewany, 2 sauny, jacuzzi, a wszystko to w otulinie tatrzańskiej przyrody.

27
miejsc parkingowych zlokalizowanych w komfortowym garażu podziemnym
34
stanowiska naziemne zapewniające możliwość parkowania dla właścicieli oraz gości
about-invest-1-605x860
concept-inwestycja-1900x1060
Miejsce przyjazne dla aktywnych z atrakcjami na każdą porę roku.
Zapewniamy komfort i rozrywkę

Na wyciągnięcie ręki do dyspozycji Państwa jest największy na Podhalu kompleks wyciągów narciarskich, Termy Bania, trasy rowerowe, Tatrzański Park Narodowy czy Jezioro Czorsztyńskie, jak również wszelkie udogodnienia oferowane przez rozbudowaną okolicę skupioną wokół popularnego kompleksu Term Bania.

Wszystkie te atrakcje zapewniają szeroką ofertą dla miłośników sportów zimowych, rowerów i wycieczek górskich a nawet sportów wodnych, co wpływa na wyjątkowo długi sezon i możliwe do osiągnięcia wpływy z wynajmu apartamentów.

about-invest-2-705x860
Bogata oferta dla miłośników sportów zimowych
main-img-group-2-480x727
main-img-group-2-344x489